Сушарка д/п 0368 1-яр.425х190х105 мм АМА

- В наличии
- Код: 000007496
467 ₴
+380 (66) 386-33-49
Наталья
- +380 (95) 068-60-69Александр
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Настільна сушарка для посуду дозволяє звільнити місце в шафах і перемістити необхідні кухонні предмети ближче до робочої зони для більш зручного використання. Завдяки продуманому розміру сушарки для посуду ви можете зручно розташувати на ній тарілки та блюдця різного діаметру.
Розмір: 425х190х105 мм
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Ама |
| Страна производитель | Китай |
| Тип сушки | Настольная |
| Количество уровней сушки | Один |
| Материал | Сталь |
| Покрытие | Хромированное |
| Наличие поддона | Да |
| Материал поддона | Пластик |
| Длина | 425 мм |
| Ширина | 190 мм |
| Высота | 105 мм |
| Цвет | Серебристый |
- Цена: 467 ₴

