3-ярусна полиця Lemax алюмінієва (EBA-1030 AL)

- Нет в наличии
- Код: EBA-1030 AL
795 ₴
+380 (66) 386-33-49
Наталья
- +380 (95) 068-60-69Александр
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Алюмінієва триярусна полиця Lemax - це стильне та практичне рішення для вашого дому.
Зберігайте всі ванні приналежності в одному місці та раціонально використовуйте простір у вашій ванній кімнаті.
Особливість 3-ярусної полиці EBA-1030 AL - мінімалістичний дизайн та функціональність використання: полицю можна ставити на будь-яку поверхню.
Якщо ви хочете купити полицю в ванну кімнату - обирайте ТМ Lemax. У нас ви знайдете полички, етажерки та інші аксесуари.
Універсальний дизайн яких гармонійно поєднується з більшістю дизайнерських рішень при облаштуванні ванної кімнати.
Размер: 355х150х350 мм
Материал: алюминий
Тип установки: настольный / напольный
Гарантия: 24 мес
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Lemax |
| Страна производитель | Китай |
| Количество ярусов (полок) | 3 |
| Настенный крепеж | Нет |
| Состояние | Новое |
| Тип мебели | полка |
| Тип установки | Напольная |
| Форма полки | прямая |
| Габаритные размеры | |
| Высота | 355 мм |
| Глубина | 150 мм |
| Ширина | 350 мм |
| Материал изготовления | |
| Корпус (каркас) | алюминий |
- Цена: 795 ₴


