Швабра для миття вікон "KORNEL" HY0053

- Нет в наличии
- Код: HY0053
249 ₴
Минимальная сумма заказа на сайте — 300 ₴
+380 (66) 386-33-49
Наталья
- +380 (95) 068-60-69Александр
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Швабра для миття вікон "KORNEL" HY0053 має багатосторонню насадку, яка забезпечує ідеальну чистоту скла і рами. Телескопічна металева ручка подовжує швабру на відстань від 68 до 106 см. , щоб без зусиль дістати кожну скляну поверхню . Матеріал насадки : поліпропілен , з резиновим водозгоном. Завдяки своїм властивостям дуже зручна і надійна у використанні.
| Основные | |
|---|---|
| Страна производитель | Китай |
| Комплектация ведром | Нет |
| Материал насадки | Полипропилен |
| Материал ручки | металл |
| Наличие механизма отжима | Нет |
| Тип ручки | телескопическая |
| Цвет | Серый |
| Тип | Ручка |
| Габаритные размеры | |
| Высота насадки | 7 см |
| Длина ручки | 106 см |
| Ширина насадки | 20 см |
- Цена: 249 ₴







