Швабра для підлоги з мікрофіброю 42 см. та розпилювачем

- В наличии
- Код: LJQ-003
722 ₴
+380 (66) 386-33-49
Наталья
- +380 (95) 068-60-69Александр
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Швабра для підлоги з мікрофіброю 42 см. та розпилювачем "KORNEL"- це універсальна швабра призначена як для вологого так і сухого прибирання кахлю, лінолеуму, ламінату, паркету від різного роду забруднень. Швабра має резервуар для рідини об'ємом 600 мл., в яку можна залити миючий засіб або звичайну воду ,та потужний розпилювач. Довжина швабри в зібраному стані становить 130 см. , щоб запезпечує зручне використання. Швабра виготовлена із досить міцного та в одночас легкого алюмінію та пластику, що забезпечують простоту та надійність в експлуатації. Рухлива насадка швабри , яка має розмір 42х13 см. , дає змогу проникати у важкодоступні місця, а насадка з м'якої мікрофібри чудово прибирає бруд, не залишаючи водночас розводів. Дуже зручна і надійна у використанні.
| Основные | |
|---|---|
| Страна производитель | Китай |
| Материал насадки | Микрофибра |
| Материал ручки | алюминий |
| Тип ручки | цельная |
| Цвет | Серый |
| Габаритные размеры | |
| Высота насадки | 0.5 см |
| Длина насадки | 12 см |
| Длина ручки | 130 см |
| Ширина насадки | 42 см |
| Пользовательские характеристики | |
| Тип | Швабра для підлоги універсальна з мікрофіброю |
- Цена: 722 ₴



