Швабра для підлоги з мікрофіброю "KORNEL" HY0181A

- В наличии
- Код: HY0181A
532 ₴
+380 (66) 386-33-49
Наталья
- +380 (95) 068-60-69Александр
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Швабра для підлоги "KORNEL" HY 0181А - це універсальна швабра призначена як для вологого так і сухого прибирання кахлю, лінолеуму, ламінату, паркету від різного роду забруднень. Телескопічна металева ручка подовжує швабру на відстань від 90 до 135 см. , щоб запезпечує зручне використання. Швабра виготовлена із досить міцного металу та пластику, що забезпечують простоту та надійність в експлуатації. Рухлива насадка швабри , яка має розмір 40х12 см. , дає змогу проникати у важкодоступні місця, а насадка з м'якої мікрофібри чудово прибирає бруд, не залишаючи водночас розводів. Дуже зручна і надійна у використанні.
| Основные | |
|---|---|
| Страна производитель | Китай |
| Комплектация ведром | Нет |
| Материал насадки | Микрофибра |
| Материал ручки | металл |
| Наличие механизма отжима | Нет |
| Тип ручки | телескопическая |
| Цвет | Серый |
| Тип | Ручка |
| Габаритные размеры | |
| Высота насадки | 12 см |
| Длина ручки | 132 см |
| Ширина насадки | 40 см |
- Цена: 532 ₴






