Вікномийка телескопічна з мікрофіброю "KORNEL" HY0072

- В наличии
- Код: HY0072
384 ₴
+380 (66) 386-33-49
Наталья
- +380 (95) 068-60-69Александр
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Швабра для миття вікон "KORNEL" HY0072 має багатосторонню насадку, яка забезпечує ідеальну чистоту скла і рами. Телескопічна металева ручка подовжує швабру на відстань від 89 до 140 см. , щоб без зусиль дістати кожну скляну поверхню . Сама щітка фіксується під будь-яким нахилом і градусом повороту основи .Ширина щітки становить 24 см. завдяки чому Ви швидко впораєтеся навіть із великим масштабом роботи.Матеріал насадки : мікрофібра , з резиновим водозгоном. Завдяки своїм властивостям дуже зручна і надійна у використанні.
| Основные | |
|---|---|
| Страна производитель | Китай |
| Комплектация ведром | Нет |
| Материал насадки | Микрофибра |
| Материал ручки | металл |
| Наличие механизма отжима | Нет |
| Тип ручки | телескопическая |
| Цвет | Серый |
| Тип | Ручка |
| Габаритные размеры | |
| Высота насадки | 10 см |
| Длина ручки | 140 см |
| Ширина насадки | 25 см |
- Цена: 384 ₴








