Мотузкова швабра HY 0146В KORNEL

- В наличии
- Код: HY 0146В
319 ₴
+380 (66) 386-33-49
Наталья
- +380 (95) 068-60-69Александр
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Швабра для підлоги "KORNEL" -призначена для миття кахлю, лінолеуму, ламінату, паркету від різного роду забруднень. Завдяки бавовняній пряжі добре збирає і утримує значну кількість води з поверхні підлоги, та гарно збирає бруд. Швабра виготовлена із досить міцного металу та пластику, що забезпечують простоту та надійність в експлуатації. Довжина ручки 140 см. Бавовняна насадка має довжину 25 см., діаметр 15см. Дуже зручна і надійна у використанні.
| Основные | |
|---|---|
| Страна производитель | Китай |
| Комплектация ведром | Нет |
| Материал насадки | Хлопок |
| Материал ручки | металл |
| Наличие механизма отжима | Нет |
| Тип | Веревочная швабра |
| Тип ручки | цельная |
| Цвет | Серый |
| Габаритные размеры | |
| Высота насадки | 25 см |
| Длина ручки | 140 см |
| Ширина насадки | 15 см |
- Цена: 319 ₴



