Відро "KORNEL" пластикове прямокутне 15 л.

- В наличии
- Код: KL-47 сине
490 ₴
+380 (66) 386-33-49
Наталья
- +380 (95) 068-60-69Александр
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Відро "KORNEL" виготовлене з досить міцного та легкого пластику, що забезпечує зручність та надійність у використанні. Розмір: довжина 45 см, ширина 25 см, висота 25 см. Об'єм 15 літрів.
| Основные | |
|---|---|
| Страна производитель | Китай |
| Высота | 25 см |
| Длина | 45 см |
| Материал | Пластик |
| Объем | 15 л |
| Тип | Ведро без крышки |
| Форма | Прямоугольная |
| Цвет | Зелёный |
| Ширина | 25 см |
- Цена: 490 ₴



