Комплект для прибирання "KORNEL"

- Нет в наличии
- Код: LJI-001
896 ₴
+380 (66) 386-33-49
Наталья
- +380 (95) 068-60-69Александр
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Комплект для прибирання LJI-001 "KORNEL"- це універсальний комплект для прибирання з функцією чистки та віджиму - призначений для вологого прибирання кахлю, лінолеуму, ламінату, паркету та іших поверхонь від різного роду забруднень. В комплект входить - компактне відро спеціальної констркуції , яке легко очищує та віджимає насадку . Довжина швабри в зібраному стані становить 125 см. , що запезпечує зручне використання. Комплект виготовленний із досить міцного та в одночас легкого пластику та нержавіючої сталі, що забезпечують простоту та надійність в експлуатації. Рухлива насадка швабри розміром 35х11см. виготовлена з м'якої мікрофібри , яка чудово прибирає бруд , не залишаючи водночас розводів. Комплект для прибирання LJI-001 "KORNEL" дуже зручний і надійний у використанні.
| Основные | |
|---|---|
| Страна производитель | Китай |
| Комплектация ведром | Есть (с отжимом) |
| Материал насадки | Микрофибра |
| Материал ручки | металл |
| Наличие механизма отжима | Есть |
| Тип ручки | разборная |
| Цвет | Серый |
| Габаритные размеры | |
| Высота насадки | 0.5 см |
| Длина насадки | 11 см |
| Длина ручки | 125 см |
| Ширина насадки | 35 см |
- Цена: 896 ₴






