Мітла з телескопічною ручкою KL-49

- Нет в наличии
- Код: KL-49
392 ₴
+380 (66) 386-33-49
Наталья
- +380 (95) 068-60-69Александр
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Мітла KORNEL KL-49 це універсальна мітла призначена для прибирання внутрішніх дворів, садів, тротуарів та іншого вуличного прибирання в будь яку пору року. Телескопічна металева ручка подовжує мітлу на відстань від 70 до 120 см. , щоб запезпечує зручне використання. Мітла виготовлена із досить міцного металу та пластику, що забезпечують простоту та надійність в експлуатації. Щетина мітли виготовлена з досить міцного та жорсткого пластику , що забезпечує гарне прибирання та тривалий термін експлуатації. Розміри щетини ширина 27см , висота 30 см. Дуже зручна і надійна у використанні.
| Основные | |
|---|---|
| Страна производитель | Китай |
| Вес | 0.5 г |
| Глубина рабочей части | 0.5 см |
| Длина ручки/черенка | 120 см |
| Материал рабочей части | Пластик |
| Материал ручки/черенка | Металл |
| Назначение | Для уличных работ |
| Тип | Метла |
| Цвет | Зелёный |
| Ширина рабочей части | 27 см |
- Цена: 392 ₴


