Швабра для підлоги з віджимом "KORNEL" LJF-006

- В наличии
- Код: LJF-006
256 ₴
Минимальная сумма заказа на сайте — 300 ₴
+380 (66) 386-33-49
Наталья
- +380 (95) 068-60-69Александр
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Швабра для підлоги "KORNEL" -призначена для миття кахлю, лінолеуму, ламінату, паркету від різного роду забруднень. Завдяки пряжі з мікрофібри добре збирає і утримує значну кількість води з поверхні підлоги, та гарно збирає бруд. Завдяки спеціальному механізму віджиму на швабрі , ваші руки завжди залишаються сухими і чистими під час прибирання. Швабра виготовлена із досить міцного металу та пластику, що забезпечують простоту та надійність в експлуатації. Довжина ручки 120 см. Насадка з мікрофібри має довжину 20 см., діаметр 30см. Дуже зручна і надійна у використанні.
| Основные | |
|---|---|
| Страна производитель | Китай |
| Комплектация ведром | Нет |
| Материал насадки | Микрофибра |
| Материал ручки | металл |
| Наличие механизма отжима | Есть |
| Тип | Ручка |
| Тип ручки | цельная |
| Цвет | Серый |
| Габаритные размеры | |
| Высота насадки | 20 см |
| Длина ручки | 120 см |
| Ширина насадки | 30 см |
- Цена: 256 ₴






