Совок з щіткою HY 9403

- Нет в наличии
- Код: HY 9403
545 ₴
+380 (66) 386-33-49
Наталья
- +380 (95) 068-60-69Александр
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Совок з щіткою "KORNEL" ідеально підходить для прибирання пилу і бруду в приміщенні. Щітка з довгою ручкою вкладається в ручку совка ,що робить набір дуже зручним у використанні.Набір виготовлений із досить міцного металу та пластику, що забезпечують простоту та надійність в експлуатації. Довжина ручки з щіткою складає 100 см , ручки з совком 84 см.
| Основные | |
|---|---|
| Страна производитель | Китай |
| Глубина рабочей части | 24 см |
| Длина ручки/черенка | 100 см |
| Цвет | Серый |
| Ширина рабочей части | 26.5 см |
| Пользовательские характеристики | |
| Длина ворса | 8 |
| Материал ворса | ПВХ (поливинилхлорид) |
| Материал ручки/черенка | Метал та пластик |
| Применение | Универсальное |
| Тип ворса | Средней жесткости |
- Цена: 545 ₴





