Поличка одинарна з нержавіючої сталі 19,5 х 19,5 (DU09550)

- В наявності
- Код: DU09550
690 ₴
+380 (66) 386-33-49
Наталія
- +380 (95) 068-60-69Олександр
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Поличка для ванної кімнати одинарна з нержавіючої сталі.
Кріпиться до стіни на саморізи.
Не боїться вогкості, не іржавіє.
Матеріал ― полірована нержавіюча сталь.
Марка: AISI 201
Розмір: ширина-19,5 см, глибина-19,5 см, висота-7,5 см.
Виробник: Китай
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Тип меблів | полиця |
| Форма полиці | кутова |
| Форма етажерки | кутова |
| Тип встановлення | Навісна (настінна) |
| Кількість ярусів (полиць) | 1 |
| Можливість регулювання полиць по висоті | Так |
| Настінне кріплення | Так |
| Основний колір | Сріблястий |
| Колір покриття | Нержавіюча сталь |
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 195 мм |
| Глибина | 195 мм |
| Висота | 75 мм |
| Матеріал виготовлення | |
| Корпус (каркас) | нержавіюча сталь |
| Додаткові характеристики | |
| Вологостійкість | Так |
- Ціна: 690 ₴

