Полиця дротяна 2-х ярусна, AWD02081423

- В наявності
- Код: AWD02081423
1 275 ₴
+380 (66) 386-33-49
Наталія
- +380 (95) 068-60-69Олександр
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Полиця виготовлена з міцної та естетичної хромованої сталі. ЇЇ легко повісити на душову кабіну. Верхні гачки захищені силіконовими ковпачками, які захищають край душової кабіни від подряпин.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | AWD Interior |
| Країна виробник | Польща |
| Кількість ярусів (полиць) | 2 |
| Можливість регулювання полиць по висоті | Ні |
| Настінне кріплення | Ні |
| Стан | Новий |
| Тип встановлення | Навісна (настінна) |
| Тип меблів | полиця |
| Форма полиці | пряма |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 700 мм |
| Глибина | 170 мм |
| Ширина | 180 мм |
| Матеріал виготовлення | |
| Корпус (каркас) | хромований метал |
| Користувальницькі характеристики | |
| Штрихкод | 5901812357755 |
- Ціна: 1 275 ₴


