Полиця 1-о ярусна, античне золото, AWD02081704

- В наявності
- Код: AWD02081704
429 ₴
+380 (66) 386-33-49
Наталія
- +380 (95) 068-60-69Олександр
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Поличка для ванної виготовлена з пофарбованої золотистої сталі з ефектом старіння. Однорівнева полиця вміщує необхідні аксесуари для душу, такі як шампунь для волосся або гель для душу, не займаючи багато місця. Тому вона добре працюватиме в маленьких ванних кімнатах. Душова полиця під старовинне золото стане функціональною прикрасою для ванної кімнати в стилі вінтаж, ретро або рустик. Монтаж за допомогою двох шурупів і дюбелів, що входять в комплект.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | AWD Interior |
| Країна виробник | Польща |
| Кількість ярусів (полиць) | 1 |
| Можливість регулювання полиць по висоті | Ні |
| Настінне кріплення | Так |
| Стан | Новий |
| Тип встановлення | Навісна (настінна) |
| Тип меблів | полиця |
| Форма полиці | пряма прямокутна |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 60 мм |
| Глибина | 115 мм |
| Ширина | 258 мм |
| Матеріал виготовлення | |
| Корпус (каркас) | сталь покрита фарбою |
| Користувальницькі характеристики | |
| Штрихкод | 5905668550568 |
- Ціна: 429 ₴




