Полиця дротяна 2-х ярусна чорна, AWD02081778

- Немає в наявності
- Код: AWD02081778
1 134 ₴
+380 (66) 386-33-49
Наталія
- +380 (95) 068-60-69Олександр
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Поличка для ванної кімнати виготовлена з чорного пофарбованого металу з матовим покриттям. Має дві корзини для ванних речей. Верхній і нижній гачки захищені силіконовими ковпачками.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | AWD Interior |
| Країна виробник | Польща |
| Кількість ярусів (полиць) | 2 |
| Можливість регулювання полиць по висоті | Ні |
| Настінне кріплення | Ні |
| Стан | Новий |
| Тип встановлення | Навісна (настінна) |
| Тип меблів | полиця |
| Форма полиці | пряма |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 487 мм |
| Глибина | 215 мм |
| Ширина | 252 мм |
| Матеріал виготовлення | |
| Корпус (каркас) | сталь покрита фарбою |
| Користувальницькі характеристики | |
| Штрихкод | 5905668551305 |
- Ціна: 1 134 ₴





