Етажерка чорна+МДФ, AWD02041822

- В наявності
- Код: AWD02041822
3 188 ₴
+380 (66) 386-33-49
Наталія
- +380 (95) 068-60-69Олександр
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Етажерка на коліщатках з чорної пофарбованої сталі. Має стільницю, що імітує натуральне дерево, яка також служить кришкою для неглибокої полиці для дрібниць. Додатково має дві корзини з ажурним дном. Колеса забезпечують мобільність, але вони також оснащені фіксаторами. Полиця вимагає самостійного складання.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | AWD Interior |
| Країна виробник | Польща |
| Кількість ніжок | 4 шт. |
| Кількість ярусів (полиць) | 3 |
| Можливість регулювання полиць по висоті | Ні |
| Настінне кріплення | Ні |
| Основний колір | Чорний |
| Стан | Новий |
| Тип встановлення | Підлогова |
| Тип меблів | Етажерка |
| Форма етажерки | пряма |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 785 мм |
| Глибина | 340 мм |
| Ширина | 520 мм |
| Матеріал виготовлення | |
| Корпус (каркас) | сталь покрита фарбою |
| Ніжки | пластик |
| Полиці | сталь, МДФ |
| Додаткові характеристики | |
| Наявність декоративного підсвічування | Ні |
| Користувальницькі характеристики | |
| Штрихкод | 5905668551749 |
- Ціна: 3 188 ₴




