Кріплення для м'якої кришки унітазу Lider 100203

- В наявності
- Код: 100203
120 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 300 ₴
+380 (66) 386-33-49
Наталія
- +380 (95) 068-60-69Олександр
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Кріплення для м'якої кришки унітазу
Дане кріплення продається як запчастина до м'якої кришки унітазу. Вони надійні та універсальні, підходять для всіх м'яких кришок. . Для кріплення кріплення на кришку, Вам знадобиться хрестова викрутка. Монтаж безпосередньо всієї конструкції (підігнаних між собою сидіння та кришки) відбувається вручну. Звертаємо увагу, що шурупи в комплекті не йдуть - необхідно використовувати старий або купити нові шурупи.
Для монтажу необхідно зіставити отвори на унітазі та гвинти, які потрібно вставити до кріплення кришки. Злегка закрутити руками стяжні гайки, перевірити чи все вийшло і затягнути до відмови.
Розмір кріпильного винта - 7см
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Lider |
| Країна виробник | Туреччина |
| Вага | 100 г |
| Висота | 45 мм |
| Довжина | 100 мм |
| Матеріал | Пластик |
| Наявність мікроліфта | Ні |
| Колір | Білий |
| Ширина | 42 мм |
- Ціна: 120 ₴




