Тримач для рушників 65 см Rondo Німеччина 778510

розпродаж
- В наявності
- Код: 829910U
695 ₴
+380 (66) 386-33-49
Наталія
- +380 (95) 068-60-69Олександр
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Тримач для рушників 65 см (розпродаж)
Причина розпродажу - товар виводиться з асортименту
Товар в ідеальному стані.
Можливі потертості упаковки.
За потреби готові надіслати фото.
Тримач для рушника одинарний, посилений.
Тримач призначень для одного рушника.
Займає мало місця, тому чудово підійде навіть для невеликої ванної кімнати.
Утримувач для рушника виконаний з металу ― латунь із якісним хромованим покриттям.
Латунь відноситься до кольорових металів не схильних до корозії. Тому навіть у дуже сирому приміщенні виріб ніколи не іржавіє.
Всі деталі виробу виконані з чудовою обробкою та поліруванням.
Короткі характеристики товару:
- Займає мало місця.
- Рушник чудово просихає.
- Матеріал-латунь хромована.
- Кріпиться на два чи чотири шурупи.
- Виробник: Німеччина
- Розміри: ширина - 65см, висота - 5см, глибина - 7,5см.
| Основні | |
|---|---|
| Тип тримача | Поперечина |
| Розміщення тримача | Настінне |
| Матеріал | Латунь |
| Тип кріплення | Гвинтове |
| Місткість рушників | 1 |
| Ширина | 75 мм |
| Довжина | 650 мм |
| Висота | 50 мм |
| Колір | Хром |
| Колір покриття | Хром |
| Виробник | Rondo |
| Країна виробник | Німеччина |
- Ціна: 695 ₴
- Спосіб упаковки: у блістері або картон. коробка




