Сушарка настільна Lemax для посуду з тримачем приладів, хром (LF-514)

- В наявності
- Код: LF-514
550 ₴
+380 (66) 386-33-49
Наталія
- +380 (95) 068-60-69Олександр
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Кухонний посуд Lemax призначений для використання на робочій поверхні. Чудово доповнить кухонну атмосферу та допоможе грамотно розпорядитися простором у приміщенні.
Металева сушарка для посуду з піддоном LF-514 має зручну конструкцію, а також лаконічний дизайн.
Настільна сушарка для посуду дає змогу звільнити місце в шафах і перемістити необхідні кухонні предмети ближче до робочої зони для зручнішого використання. Завдяки продуманому розміру посудосушувача ви можете розташувати на ньому тарілки та блюдця різного діаметра, а також у спеціальному відсіку — столові прилади, лопатки або ополоники.
Якщо ви хочете купити металевий посуд для кухні — вибирайте ТМ Lemax. У нас є широкий асортимент аксесуарів для кухні, універсальний дизайн яких гармонійно поєднується з більшістю дизайнерських рішень.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Lemax |
| Країна виробник | Китай |
| Висота | 213 мм |
| Довжина | 425 мм |
| Кількість рівнів сушіння | Один |
| Матеріал | Сталь |
| Матеріал піддону | Пластик |
| Наявність піддону | Так |
| Покриття | Хромоване |
| Тип сушіння | Настільна |
| Ширина | 190 мм |
- Ціна: 550 ₴



