Сушарка для посуду Lemax настільна, золото LF-137 А ОТ

Розпродаж
- Немає в наявності
- Код: LF-137 А ОТ
295 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 300 ₴
+380 (66) 386-33-49
Наталія
- +380 (95) 068-60-69Олександр
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Кухонний посуд Lemax призначений для використання на робочій поверхні. Чудово доповнить кухонну атмосферу та допоможе грамотно розпорядитися простором у приміщенні.
Металеве сушіння для посуду LF-137 А ОТ має зручну конструкцію, а також лаконічний дизайн. Колір: золото.
Настільна сушарка для посуду дає змогу звільнити місце в шафах і перемістити необхідні кухонні предмети ближче до робочої зони для зручнішого використання. Завдяки продуманому розміру посудосушувача ви можете розташувати на ньому до 18 тарілок різного діаметра, а також блюдця, столове приладдя або чашки.
Якщо ви хочете купити металевий посуд для кухні — вибирайте ТМ Lemax. У нас є широкий асортимент аксесуарів для кухні, універсальний дизайн яких гармонійно поєднується з більшістю дизайнерських рішень.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Lemax |
| Країна виробник | Китай |
| Висота | 330 мм |
| Довжина | 340 мм |
| Матеріал | Сталь |
| Наявність піддону | Ні |
| Покриття | Хромоване |
| Тип сушіння | Настільна |
| Колір | Золотистий |
| Ширина | 200 мм |
- Ціна: 295 ₴

