Сушарка Lemax, настільна подвійна, з піддоном (LF-505WHT)

- Немає в наявності
- Код: LF-505WHT
995 ₴
+380 (66) 386-33-49
Наталія
- +380 (95) 068-60-69Олександр
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Аксесуари для кухні ТМ Lemax — це стильні й одночасно практичні рішення для вашого дому.
Подвійне сушіння з піддоном ТМ Lemax дає змогу зберігати посуд максимально комфортно та в такий спосіб раціонально використовувати простір на вашій кухні.
Настільне дворівневе сушіння LF-505WHT має зручну конструкцію, а також лаконічний дизайн. Виготовлена з високоякісної неіржавкої сталі, а універсальний дизайн впишеться в будь-який інтер'єр.
Якщо ви хочете купити подвійне сушіння для кухні — вибирайте ТМ Lemax. У нас є широкий асортимент аксесуарів для кухні, універсальний дизайн яких гармонійно поєднується з більшістю дизайнерських рішень.
Бренд: Lemax
Колір: хром/білий
Матеріал: метал
Розмір: 505х247х385 мм
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Lemax |
| Країна виробник | Китай |
| Висота | 385 мм |
| Довжина | 505 мм |
| Кількість рівнів сушіння | Два |
| Матеріал | Сталь |
| Матеріал піддону | Пластик |
| Наявність піддону | Так |
| Покриття | Хромоване |
| Тип сушіння | Настільна |
| Ширина | 247 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір | Хром |
- Ціна: 995 ₴

