Сушарка для посуду Lemax з піддоном, хром (LF-101)

- Немає в наявності
- Код: LF-101
885 ₴
+380 (66) 386-33-49
Наталія
- +380 (95) 068-60-69Олександр
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Кухонна подвійна настільна сушарка для посуду Lemax призначена для компактного зберігання посуду на кухні. Чудово доповнить кухонну атмосферу та допоможе грамотно розпорядитися простором у приміщенні.
Металеве сушіння для посуду LF-101 має зручну практичну конструкцію, а також лаконічний дизайн. З одного боку є металеві тримачі, на яких ви можете розмістити до шести чашок. З іншого боку прикріплений пластиковий контейнер, який призначений для столового приладдя. До комплекту входить пластиковий піддон. Колір сушіння для посуду: хром.
Дворівнева сушарка для посуду дає змогу звільнити місце в шафах і перемістити необхідні кухонні предмети ближче до робочої зони для зручнішого використання.
Якщо ви хочете купити металевий посуд для кухні — вибирайте ТМ Lemax. У нас є широкий асортимент аксесуарів для кухні, універсальний дизайн, який гармонійно поєднується з більшістю дизайнерських рішень.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Lemax |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 1220 г |
| Висота | 330 мм |
| Довжина | 235 мм |
| Кількість рівнів сушіння | Два |
| Матеріал | Сталь |
| Матеріал піддону | Пластик |
| Наявність піддону | Так |
| Покриття | Хромоване |
| Тип сушіння | Настільна |
| Ширина | 500 мм |
- Ціна: 885 ₴



