Сушарка настільна для посуду Atak, хром (23514)

- В наявності
- Код: LF-514
450 ₴
- +380 (95) 068-60-69Олександр
Компактна настільна сушка для посуду Atak 23514 — це ідеальне рішення для зручної організації простору на кухні. Ця сушарка для посуду, яку можна розмістити на мийці або робочій поверхні, легко вписується в будь-який інтер’єр завдяки лаконічному дизайну.
Металева сушарка для посуду, виготовлена з хромованої сталі, стійка до механічних пошкоджень. Вона підходить для зберігання тарілок і кружок, чашок та іншого кухонного начиння. Також зручно розміщуються склянки, келихи або фужери.
Ця сушарка дозволяє звільнити місце у шафках, зробивши щоденне використання посуду максимально зручним. Завдяки компактним розмірам вона ідеально підходить навіть для невеликих кухонь.
Технічні характеристики:
-
Тип встановлення: настільна
-
Призначення: для сушіння посуду
-
Матеріал: сталь (хром)
-
Колір: сріблястий
-
Кількість ярусів: 1
-
Розміри: 47,5 × 25,5 × 13 см
-
Країна виробник: Туреччина
Ідеально підходить для домашнього використання, невеликих кухонь, дачі або орендованого житла.
У нашому асортименті — великий вибір кухонних аксесуарів, зокрема компактні сушарки для посуду, які гармонійно доповнять інтер’єр вашої кухні.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Атак |
| Країна виробник | Туреччина |
| Тип сушіння | Настільна |
| Кількість рівнів сушіння | Один |
| Матеріал | Сталь |
| Покриття | Хромоване |
| Наявність піддону | Ні |
| Довжина | 475 мм |
| Ширина | 255 мм |
| Висота | 130 мм |
| Вага | 500 г |
| Колір | Сріблястий |
- Ціна: 450 ₴






