Стійка тримач туалетного паперу чорна, AWD02071979

- В наявності
- Код: AWD02071979
892 ₴
+380 (66) 386-33-49
Наталія
- +380 (95) 068-60-69Олександр
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Стильна та функціональна стійка для туалетного паперу, яка поєднує мінімалістичний дизайн із практичним рішенням для зберігання. Виготовлена з високоякісної сталі з порошковим покриттям елегантного чорного матового кольору, відрізняється дротяною конструкцією, яка додає інтер'єру легкості та сучасності. Продукт був розроблений з урахуванням комфорту та економії місця. Має тримач для рулону туалетного паперу і практичний кошик, в якому можна зберігати до трьох запасних рулонів. Це забезпечує порядок і легкий доступ до туалетного паперу в будь-який час. Завдяки мінімалістичній формі та універсальному дизайну підставка ідеально впишеться у ванні кімнати, оформлені в стилях лофт, індустріал і модерн. Компактний розмір дозволяє розмістити його навіть у невеликих приміщеннях, а міцна конструкція забезпечує стабільність і виключає ризик хитання.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | AWD Interior |
| Країна виробник | Польща |
| Висота | 610 мм |
| Довжина | 160 мм |
| Колір | Чорний |
| Матеріал | Метал |
| Наявність кришки | Ні |
| Підставка для освіжувача | Ні |
| Розміщення рулону | Горизонтальне |
| Спосіб установки | Підлоговий |
| Тип | Тримач для туалетного паперу |
| Ширина | 167 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріал ручки | метал |
| Місткість рулонов | 4 |
| Тип ершика | Підлоговий |
| Штрихкод | 5905668553316 |
- Ціна: 892 ₴





