Тримач туалетного паперу золотий, AWD02091990

- В наявності
- Код: AWD02091990
853 ₴
+380 (66) 386-33-49
Наталія
- +380 (95) 068-60-69Олександр
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Стильний тримач для туалетного паперу - ідеальне рішення для сучасних інтер'єрів. Виготовлений з пофарбованої сталі, він поєднує в собі елегантність і довговічність. Встановлення за допомогою клейкої стрічки відбувається швидко та без проблем, не вимагає свердління та інструментів, що допомагає уникнути безладу. Тримач можна встановити як зліва, так і справа, а також вертикально, тому він ідеально адаптується до індивідуальних потреб і різних просторів. Більш широкий кінець ручки запобігає ковзанню рулону паперу під час використання, забезпечуючи повний комфорт і функціональність.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | AWD Interior |
| Країна виробник | Польща |
| Висота | 80 мм |
| Довжина | 95 мм |
| Колір | Золотистий |
| Матеріал | Метал |
| Місткість рулонов | 1 |
| Наявність кришки | Ні |
| Підставка для запасного рулону | Ні |
| Підставка для освіжувача | Ні |
| Розміщення рулону | Горизонтальне |
| Спосіб установки | Настінний |
| Тип | Тримач для туалетного паперу |
| Тип кріплення | Клейове |
| Ширина | 165 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Штрихкод | 5905668553422 |
- Ціна: 853 ₴


