Тримач паперових рушників, золотий AWD02092010

- Немає в наявності
- Код: AWD02092010
261 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 300 ₴
+380 (66) 386-33-49
Наталія
- +380 (95) 068-60-69Олександр
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Тримач для паперових рушників виготовлений з високоглянцевої сталі, пофарбованої в золотий колір. Кріпиться за допомогою 4 гвинтів та дюбелів (у комплекті), що забезпечує стабільність та довговічність. Розроблений для менших рулонів паперу, він займає мінімум місця, що робить його ідеальним для кухонь, ванних кімнат та інших кімнат. Міцне, елегантне та функціональне доповнення до сучасного інтер'єру.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | AWD Interior |
| Країна виробник | Польща |
| Вага | 190 г |
| Висота | 37 мм |
| Довжина | 333 мм |
| Колір | Золотистий |
| Колір покриття | Золото |
| Матеріал | Метал |
| Тип кріплення | Гвинтове |
| Тип тримача | Поперечина |
| Ширина | 93 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Місткість рулонов | 1 |
| Наявність кришки | Немає |
| Підставка для запасного рулону | Немає |
| Підставка для освіжувача | Немає |
| Розміщення рулону | Універсально |
| Спосіб установки | Настінний |
| Тип | Тримач для паперових рушників |
| Штрихкод | 5905668553620 |
- Ціна: 261 ₴




