Стійка тримач туалетного паперу, AWD02071779

- В наявності
- Код: AWD02072061
870 ₴
+380 (66) 386-33-49
Наталія
- +380 (95) 068-60-69Олександр
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Стійка тримач туалетного паперу AWD02072061 виготовлена з високоякісної хромованої сталі сріблястого кольору, що забезпечує довговічність, вологостійкість та елегантний вигляд, що підходить для сучасного дизайну ванних кімнат. Глянцеве покриття гармонійно доповнює хромовані елементи та аксесуари. Модель оснащена стійкими пластиковими ніжками, які покращують зчеплення та захищають поверхню від подряпин. Стійка може зберігати один основний рулон та до чотирьох запасних рулонів, що забезпечує зручність використання та допомагає підтримувати порядок у ванній кімнаті. Її функціональний дизайн робить її ідеальною як для домашніх ванних кімнат, так і для готельних та офісних приміщень.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | AWD Interior |
| Країна виробник | Польща |
| Висота | 590 мм |
| Довжина | 150 мм |
| Колір | Сріблястий |
| Колір покриття | Хром |
| Матеріал | Метал |
| Місткість рулонов | 3 |
| Наявність кришки | Ні |
| Підставка для запасного рулону | Так |
| Підставка для освіжувача | Ні |
| Розміщення рулону | Горизонтальне |
| Спосіб установки | Підлоговий |
| Тип | Тримач для туалетного паперу |
| Ширина | 165 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Штрихкод | 5905668554139 |
- Ціна: 870 ₴





