Сушка для посуду в шафу 500мм з алюм. рамою

- В наявності
- Код: 4302
1 280 ₴
+380 (66) 386-33-49
Наталія
- +380 (95) 068-60-69Олександр
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Сушка для посуду в шафу 500мм хромована з алюмінієвим профілем.
Сушка призначена в шафку, розмір якого за зовні 500мм.
Розмір сушіння: довжина - 465мм, ширина - 280мм, висота - 125мм.
Якісне хромоване покриття.
Хороша якість шліфування та полірування.
В комплект сушки для посуду входять:
1. Сушка для тарілок.
2. Сушка для чашок і блюдець
3. Пластиковий піддон - 2шт.
4. Кріплення
Артикул: 4302
Всі розміри сушок є в наявності: на 400мм, на 500мм, 700мм, 800мм, 900мм..
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Тип сушіння | Вбудована |
| Кількість рівнів сушіння | Два |
| Матеріал | Сталь |
| Покриття | Хромоване |
| Наявність піддону | Так |
| Матеріал піддону | Пластик |
| Довжина | 465 мм |
| Ширина | 280 мм |
| Висота | 125 мм |
| Колір | Сріблястий |
- Ціна: 1 280 ₴

