Сушка для посуду в шафу 900мм з алюм. рамою

- В наявності
- Код: 4305
1 540 ₴
+380 (66) 386-33-49
Наталія
- +380 (95) 068-60-69Олександр
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Сушарка для посуду в шафу 900мм хромована з алюмінієвим профілем.
Сушка призначена в шафку, розмір якої зовні 900мм.
Розмір сушарки: довжина - 865мм, ширина - 280мм
Якісне хромоване покриття.
Хороша якість шліфування та полірування.
У комплект сушіння для посуду входять:
1. Сушка для тарілок.
2. Сушка для чашок та блюдець
3. Піддон пластиковий – 2шт.
4. Кріплення
Артикул: 4305
Всі розміри сушок є в наявності: на 400мм, на 500мм, 700мм, 800мм, 900мм.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Rejs |
| Країна виробник | Польща |
| Висота | 125 мм |
| Довжина | 865 мм |
| Кількість рівнів сушіння | Два |
| Матеріал піддону | Пластик |
| Наявність піддону | Так |
| Покриття | Хромоване |
| Тип сушіння | Вбудована |
| Ширина | 280 мм |
- Ціна: 1 540 ₴





