Сушка для посуды 500 белая Standard 1 REJS WE06.1625.01.010

- В наявності
- Код: WE06.1625.01.010
580 ₴
+380 (66) 386-33-49
Наталія
- +380 (95) 068-60-69Олександр
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Сушка для посуды встраиваемая в шкаф 500мм.
Сушка предназначена для шкафчика, размер которого снаружи 500мм.
Сушка выполнена из стали с качественным полимерным прорезиненным покрытием.
Качественное полимерное прорезиненное покрытие очень хорошо защищает металл от сырости и ржавчины.
На відміну від китайської сушіння яка просто пофарбована фарбою і фарба легко оббивається навіть від тарілок, полімерне покриття досить важко пошкодити і порушити.
Колір - білий.
Розмір сушіння: довжина - 464мм, глибина - 280мм, висота - 125(66)мм
Ціна вказані за комплект.
В комплект входить:
- сушка для тарілок
- сушка для чашок
- пластиковий піддон білого кольору
- кріплення - 8шт.
Виробник: Польща.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Rejs |
| Країна виробник | Польща |
| Тип сушіння | Вбудована |
| Кількість рівнів сушіння | Два |
| Матеріал | Сталь |
| Наявність піддону | Так |
| Матеріал піддону | Пластик |
| Довжина | 462 мм |
| Ширина | 250 мм |
| Висота | 60 мм |
| Колір | Білий |
- Ціна: 580 ₴







