Поличка потрійна з нержавіючої сталі 20*20см Атак (2030406)

Нержавійка
- Готово до відправки
- Код: 2030406
2 059 ₴
+380 (66) 386-33-49
Наталія
- +380 (95) 068-60-69Олександр
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Кутова полиця 20*20см з нержавіючої сталі для ванної кімнати на 3 ярусу.
Гарний та стильний дизайн.
Кріпиться до стіни на 2 або 3 саморізи з кожного боку.
Поличка призначена для використання у сирих приміщеннях.
Вона досить містка і водночас займає мало місця.
Розмір: висота - 57см, глибина - 20*20см. Відстань між полочками – 23см.
Матеріал виробу – 100% нержавіюча сталь.
Не боїться вогкості та вологи.
Ви можете не боятися про надійність покриття і про те не злізе воно!??! Ніякого покриття тут НЕМАЄ!
Є тільки ПОЛІРОВАНА НЕРЖАВІЙКА! А вона – не злізе, не поржавіє і не почорніє!
Термін придатності – необмежений.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Тип меблів | полиця |
| Форма полиці | кутова |
| Форма етажерки | кутова |
| Тип встановлення | Навісна (настінна) |
| Кількість ярусів (полиць) | 3 |
| Можливість регулювання полиць по висоті | Так |
| Настінне кріплення | Так |
| Основний колір | Сріблястий |
| Колір покриття | Нержавіюча сталь |
| Виробник | Атак |
| Країна виробник | Туреччина |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 200 мм |
| Глибина | 200 мм |
| Висота | 570 мм |
| Матеріал виготовлення | |
| Корпус (каркас) | нержавіюча сталь |
| Додаткові характеристики | |
| Вологостійкість | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Неіржавка сталь | не іржавіє |
- Ціна: 2 059 ₴

