Помпа — дозатор, Silver, AWD02191508

- Немає в наявності
- Код: AWD02191508
80 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 300 ₴
+380 (66) 386-33-49
Наталія
- +380 (95) 068-60-69Олександр
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Запасна помпа до дозатора мила.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | AWD Interior |
| Країна виробник | Польща |
| Колір | Сріблястий |
| Колір покриття | Хром |
| Матеріал виготовлення | Пластик |
| Призначення диспенсера | Для рідкого мила |
| Тип управління | Натискне |
| Форма | Квадратна |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 20 см |
| Глибина | 3 см |
| Ширина | 6.5 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип запчастин | Помпа |
| Матеріал | Пластик |
| Штрихкод | 5901812358608 |
- Ціна: 80 ₴

