Тримач рушників 60см Aqua (1502)

Хіт продаж
- Немає в наявності
- Код: 1502
680 ₴
+380 (66) 386-33-49
Наталія
- +380 (95) 068-60-69Олександр
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Настінний тримач рушників.
Тримач призначений для п'яти рушників.
Рушник висить рівно і добре просихає.
Тримач для рушника виконаний з металу ― силумін з якісним хромованим покриттям.
Силумін ― це сплав на основі алюмінію і відноситься до кольоровим металам які не іржавіють.
Короткі характеристики товару:
- Займає мало місця.
- Рушник чудово просихає.
- Матеріал-силумін хромований.
- Кріпиться на дві (або чотири) самореза.
- Виробник: Китай
- Розміри: ширина ― 60см, висота ― 17 см, глибина ― 23см.
Артикул: 1502
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Aqua |
| Країна виробник | Китай |
| Місткість рушників | 4 і більше |
| Висота | 170 мм |
| Довжина | 600 мм |
| Матеріал | Метал |
| Розміщення тримача | Настінне |
| Тип тримача | Поперечина |
| Тип кріплення | Гвинтове |
| Колір покриття | Хром |
| Ширина | 230 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір | Блискучий хром |
- Ціна: 680 ₴
- Спосіб упаковки: Картонна. коробка



